تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی صالحین زنده رود - آرشیوخبرهای مهم روزایران

سال اقتصادوفرهنگ باعزم ملی ومدیریت جهادی

آرشیوخبرهای مهم روزایران

تاریخ:چهارشنبه 3 خرداد 1391-10:30 ب.ظ

 

مراسم گرامیداشت بیست و سومین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) (1391/03/14)
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجتماع عظیم دلدادگان وشیفتگان امام خمینی (ره) در حرم مطهر بنیان گذار جمهوری اسلامی، امام راحل را پدر ملت و مظهر مهربانی، اقتدار و صلابت خواندند و با اشاره به تلاش هوشیارانه امام در احیای روح عزت ملی و استحکام ساختار درونی ملت افزودند  :

۱۳۹۱/۲/۳۱   --   ۲۲:۱۸
در جلسه احمدی نژاد با منتخبان مجلس نهم چه گذشت؟

مجلس - نشست دولت با منتخبین مجلس نهم برگزار شد.


تصویر محتوا
قاضی سراج در گفتگو باخبرنگارما؛

جلسه ویژه دادگاه فساد بزرگ مالی7خرداد برگزار می‌شود/احتمال حضور مه‌آفرید در دادگاه

قاضی سراج با اعلام خبر برگزاری جلسه دوازدهم دادگاه فساد بزرگ مالی در تاریخ 7خرداد گفت: جلسه دوازدهم دادگاه، جلسه ای ویژه با حضور متهمانی ویژه خواهد بود.


مراسم گرامیداشت بیست و سومین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) (1391/03/14)

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجتماع عظیم دلدادگان وشیفتگان امام خمینی (ره) در حرم مطهر بنیان گذار جمهوری اسلامی، امام راحل را پدر ملت و مظهر مهربانی، اقتدار و صلابت خواندند و با اشاره به تلاش هوشیارانه امام در احیای روح عزت ملی و استحکام ساختار درونی ملت افزودند  : ملت تاریخ ساز ایران با تکیه بر همین عوامل، الگویی موفق از ایران اسلامی و پیشرفت در خارج از حوزه نفوذ سلطه گران جهانی را به ملتها ارائه داده و زورگویان جهانی را به وحشت انداخته است که همین مسیر درخشان  تارسیدن  به قله های پیشرفت وناامید شدن قطعی دشمنان ادامه خواهد یافت و بدون تردید آینده برای ملتهای مسلمان و ملت ایران، بهتر از گذشته خواهد بود.
در این مراسم که صبح امروز در بیست و سومین سالگرد رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی و با شکوه فراوان برگزار شد، حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به عید مبارک ولادت پدر امت، حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام و نامگذاری سیزدهم رجب بعنوان روز پدر، تاکید کردند: امام بزرگوار ما در حق این ملت پدری کرد زیرا از یک طرف مظهر مهربانی و رحمت پدرانه و از طرف دیگر مظهر اقتدار و صلابت بود. 
ایشان همچنین امام راحل را پدر جنبش اسلامی امروز د ر دنیای اسلام خواندند و افزودند: یکی از خطوط اصلی در سیره و منش امام خمینی(ره) دمیدن روح عزت ملی در کشور و زنده کردن ملت است.
  رهبر انقلاب اسلامی بحث در مورد حرکت بزرگ امام راحل در دمیدن روح عزت ملی در کشور را یک بحث غیر ذهنی و مبتنی بر واقعیات جامعه دانستند و در تبیین منطق قرآن در خصوص عزت، خاطر نشان کردند: در منطق قرآن، عزت واقعی و کامل متعلق به خدا و هر کسی است که در جبهه خدایی قرار می گیرد.
 حضرت‌ آیت الله خامنه ای با تاکید بر اینکه بر اساس منطق قرآن باید عزت را از خدا طلب کرد، افزودند: هنگامی که عزت واقعی شامل حال یک فرد یا جامعه شود ، آن عزت همچون حصار مستحکمی، تلاش دشمن را برای نفوذ، محاصره و  نابودی آن جامعه، ناکام می گذارد. ایشان تاکید کردند: هرچه این عزت در لایه های فردی و اجتماعی عمیق تر باشد، تاثیرات نفوذ ناپذیری آن بیشتر نمایان می شود و در نهایت انسان و جامعه به مرحله ای می رسد که در مقابل دشمن بزرگ یعنی شیطان هم محفوظ می ماند.
 رهبر انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) را نمونه بارز این عزت خواندند و خاطر نشان کردند: امام راحل در طول حیات خود، چه در عرصه علم و تدریس، چه در دوران دشوار مبارزه و چه در دوران مدیریت و حاکمیت مصداق توکل بر خداوند عزیز و رحیم بود.
 حضر� � ایت الله خامنه ای افزودند: بهمین علت کارهای بزرگی که همه بر امکان ناپذیر بودن آنها تاکید داشتند با طلوع امام شدنی شد و همه سدهایی که غیرقابل نفوذ و ناشکستنی بنظر می رسیدند، با حضور امام شکستنی شدند.
 ایشان با تاکید بر اینکه امام بزرگوار علاوه بر آنکه خود مظهر عزت نفس و معنویت بود، روح عزت  را در ملت نیز زنده کرد، خاطر نشان کردند: ملت ایران با احساس عزتی که از درسهای انقلاب و امام آموخت توانست توانایی های خود را کشف کند و با چشم خود شاهدتحقق بسیاری از وعده های الهی از جمله غلبه مستضعفین بر مستکبرین باشد.
حضرت آیت الله خامنه ای با اش� �ره به تاریخ پر فراز و نشیب این سرزمین خاطرنشان کردند: ما ایرانی ها در تاریخ طولانی خود، دورانهای مختلف، عزت و ذلت را شاهد بوده ایم که دوران دویست ساله منتهی به انقلاب، دورانی سخت، تاریک وذلت بار بوده است. 
ایشان، انزوا در منطقه و جهان، عقب ماندگی روزافزون در حوزه اقتصاد، عقب افتادگی عمیق در حوزه علم و فناوری و تأثیرپذیری منحط دولتها و حکام ایران از استعمارگران و بیگانگان را از جمله نشانه های ذلت دوران قاجار و پهلوی برشمردند.
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به قراردادهای ننگین ترکمانچای و گلستان و جدا شدن دهها شهر از ایران عزیز افزودند: د ر آن دوران ذلت بار، بیگانگان، رژیم پهلوی دست نشانده را بوجود آوردند و ایران را به میدان تاخت و تاز سیاسی، اقتصادی و فرهنگی تبدیل کردند.
ایشان با تصریح برخی مصادیق رفتار ذلیلانه حکام دویست سال گذشته ایران در مقابل تحکم و زورگویی بیگانگان افزودند: البته در آن دوران استثناهایی مانند امیرکبیر، فتوای آیت الله شیرازی در قضیه تنباکو، دخالت علما در قضیه مشروطه و نهضت ملی شدن نفت وجود داشت اما این استثناها یا کوتاه بوده و یا به کلی ناکام ماند و ذلت و ضعف بر این ملت بزرگ تاریخ ساز تحمیل شد.
حضرت آیت الله خامنه ای، انقلاب کبیر اسلامی را پایان روال ذ لت و آغاز روال عزت ملت ایران برشمردند و تأکید کردند: با پیروزی انقلاب ورق به کلی برگشت و امام خمینی با تمرکز بر احیای روح عزت ملی، فرهنگ "ما می توانیم" را در عمق جان این ملت مؤمن جایگزین کرد.
ایشان با استناد به آیات قرآنی، نفس ایمان را عزت آفرین دانستند و افزودند: امام بزرگوار و مدبر ملت، با پیدا کردن انگیزه ها و همت ها، ملت مؤمن را به صحنه آورد و حضور مردم در صحنه براساس سنت مبارک الهی، زمینه ساز جلب رحمت بیدریغ پروردگار شد. 
حضرت آیت الله خامنه ای تأکید بر ساخت درونی ملت را نکته ای اصلی در ادبیات امام برشمردند و خاطر نشان کردند: امام در اح� �ای روح عزت ملی بر تفاخر و غرور تکیه نمی کرد بلکه بنا را بر استحکام ساخت درونی ملت می گذاشت و همین امر باعث شد که روح عزت ملی و پیشرفت همچنان در این سرزمین بزرگ جاری باشد.
رهبرانقلاب اسلامی مقابله با عوامل رکود و ایستایی را شرط استمرار پیشرفت و عزت ملی برشمردند و افزودند: برخی از عوامل بازدارنده پیشرفت در درون خودمان است و برخی را دشمنان تحمیل می کنند و اگر بخواهیم دوباره دچار وضع دوزخی قبل از انقلاب نشویم باید با همه این عوامل هوشیارانه مقابله کنیم.
ایشان با اشاره به نامگذاری دهه چهارم انقلاب به نام دهه پیشرفت و عدالت افزودند: پیشرفت در معنای وسیع و حقیقی خود همه ابعاد مادی و معنوی انسان و جامعه  از جمله آزادی، عدالت، آبادانی و اعتلای اخلاقی را شامل می شود بنابراین باید در همین مسیری که امام عزیزمان ملت را در آن قرار داد به پیش برویم.
حضرت آیت الله خامنه ای، ملت ایران و جمهوری اسلامی را مدل تجربه شده و موفق پیشرفت و عزت ملی خواندند و در تشریح نمونه ها و شاخص هایی از این پیشرفت حقیقی افزودند: ملت ایران در 33 سال اخیر بر همه چالشهای سیاسی، نظامی، امنیتی و اقتصادی که با هدف از بین بردن نظام اسلامی، طراحی و اجرا شد، غلبه کرده است  و این واقعیت از مهمترین شاخص های پیشرفت ملت ع ظیم الشأن ایران است.
رهبر انقلاب اسلامی، تإثیرگذاری محسوس ایران بر تحولات منطقه ای و جهانی را از دیگر نمادهای پیشرفت انکار ناپذیر ملت ایران خواندند و با اشاره به اعترافات برخی مقامات و سیاستمداران رژیم صهیونیستی و آمریکا در این زمینه افزودند: استقامت، عزت و صلابت ملت و نظام در سه دهه اخیر منجر به تأثیرگذاری ژرف در حوادث مهم جهان و منطقه شده است.
خدمات عمرانی و آبادانی گسترده و مستمر در سراسر کشور، و طراحی و ساخت پیچیده ترین کارخانه ها و صنایع به دست متخصصان جوان ایرانی از دیگر نمونه های عینی پیشرفت بود که رهبر انقلاب در اجتماع بزرگ مردم در سالروز رحلت امام خمینی به آن اشاره کردند.
حضرت آیت الله خامنه ای در همین بحث، شتاب علمی کشور را شاخص مهم دیگری خواندند که به اذعان مراکز رسمی جهان، نشان دهنده پیشرفت چشمگیر ایران است.
ایشان افزودند: براساس گزارش های علمی مراکز بین المللی، رشد علمی ایران، سال گذشته 11 برابر متوسط جهان بوده است ضمن اینکه در زمینه هایی همچون هسته ای، نانو، سلولهای بنیادی، هوافضا و زیست فنآوری ،ایران از موقعیت درخشانی برخوردار است و در زمینه پیشرفته ترین کشورها قرار دارد.
حضرت آیت الله خامنه ای مردم سالاری مستمر و درخشان در ایران را از دیگر شاخص ها� � پیشرفت حقیقی ملت در سه دهه اخیر برشمردند.
رهبر انقلاب با اشاره به حضور شورانگیز ملت در ده انتخابات ریاست جمهوری به ویژه انتخابات دهم و آغاز به کار 9 دوره مجلس بدون حتی یک روز تأخیر افزودند: در همه 33 سال اخیر هیچ حادثه سیاسی، امنیتی و هیچ تهدید نظامی نتوانسته است روند پر شکوه مردمسالاری را مورد خدشه قرار دهد.
ایشان، زنده بودن انگیزه ها وشعارهای انقلاب را نمونه و شاخص دیگری از روند پیشرفت ملت ایران خواندند و با اشاره به برگزاری شورانگیز و پر نشاط جشن پیروزی انقلاب اسلامی در همه سالها افزودند: روحیات معنوی نیز در جامعه درحال تعمیق است ال بته دراین  زمینه ممکن است برخی با استناد به رفتار تعدادی معدود درباره فضای کلی جامعه دچار قضاوتی اشتباه شوند اما حضور پر معنای قشرهای مختلف مردم بویژه جوانان دانشگاهی در مراسمی نظیر اعتکاف نشان می دهد حرکت معنوی ملت نیز رو به جلو است.
حضرت آیت الله خامنه ای خاطر نشان کردند: واقعیاتی که بیان شد نشان می دهد ایران و ایرانی در زیر پرچم اسلام، در سایه دعوت و حرکت الهی امام راحل عظیم الشأن، و با تکیه بر روح عزت ملی و استحکام ساختار درونی در همه ابعاد در حال پیشرفت هستند.
رهبر انقلاب اسلامی، با تاکید بر اینکه پیشرفت ملت ایران و الگو شدن این مل� � برای ملتهای منطقه و جهان علت واقعی هراس و واهمه دشمنان انقلاب اسلامی است، افزودند: بزرگنمایی محافل سیاسی دنیا درباره خطر ایران هسته ای، دروغ و فریبی بیش نیست زیرا ترس آنها از ایران"هسته ای" نیست بلکه ترس اصلی آنها از ایران "اسلامی" است. 
حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند: آنچه که در ارکان قدرت استکباری، زلزله ایجاد کرده، این واقعیت است که ملت ایران اثبات کرده می توان بدون تکیه بر آمریکا و قدرتهای مدعی و حتی با مقابله با آنها، به پیشرفت رسید. 
ایشان خاطر نشان کردند: آمریکا و قدرتهای مدعی تلاش دارند تا به ملتها و زبدگان و نخبگان سیا سی بباورانند که پیشرفت، خارج از حوزه آمریکا امکان پذیر نیست درحالیکه ملت ایران، خلاف این را اثبات کرده و درس عملی بزرگی به ملتها داده است.
 رهبر انقلاب اسلامی در جمع بندی بحث شاخص های پیشرفت خطاب به ملت ایران تاکید کردند: شما ملت بزرگ در طول بیش از سی سال، رکورد زده اید و پیشرفت کرده اید اما اگر به آنچه تاکنون بدست آورده اید دل خوش کنید، قطعا شکست خواهید خورد و به عقب بازخواهید گشت، بنابراین باید حرکت در مسیر پیشرفت، بی وقفه ادامه یابد.
 حضرت آیت الله خامنه ای وظیفه مسئولین را نیز در مسیر حرکت به سمت قله های اصلی پیشرفت بسیار سنگین دانستند و افزودند: در این مسیر، هرگونه توقف، خودشگفتی و غرور، خود محوری، غفلت، اشرافی گری، لذت جویی، جمع کردن زخارف دنیوی، و تلاش برای کسب محبوبیت، برای مسئولین، ممنوع است و رسیدن به قله ها، تنها با این ممنوعیت ها امکان پذیر است.
ایشان تاکید کردند: ما مسئولین باید خود را از این آفات حفظ کنیم همچنانیکه امام بزرگوار ما خود را حفظ کرد.
 حضرت آیت الله خامنه ای خطاب به جوانان، دانشجویان، مسئولان، علما، و افراد تاثیر گذار جامعه تاکید کردند: باید حرکت به سمت قله ها ی پیشرفت از جمله در عرصه سیاست، علم و فناوری و بخصوص اخلاق و معنویت را بی و� �فه ادامه دهیم و در مسیر حرکت، عیوب خود را برطرف کنیم.
 ایشان افزودند: حرکت بی وقفه به سمت قله پیشرفت موجب بی اثر شدن موانع دشمن، از جمله تحریم ها خواهد شد. 
رهبر انقلاب اسلامی تاکید کردند: تحریم ها نمی تواند ملت ایران را از حرکت رو به جلو بازدارد بلکه تنها تاثیر آن عمیق تر شدن نفرت ملت از غرب خواهد بود.
 حضرت آیت الله خامنه ای خاطر نشان کردند: ملت ایران اکنون در حال حرکت در دامنه است و آن روزی که به قله برسد، دشمنی ها و معارضه های خباثت آمیز نیز به پایان خواهد رسید.
ایشان در بخش دیگری از سخنان خود، جنبش ها و انقلاب های منطقه � �ا از یمن و بحرین تا مصر و لیبی و تونس و دیگر کشورهایی که آتش زیر خاکستر هستند، نمونه بارزی از تلاش ملتها برای رسیدن به عزت ملی، عدالت و آزادی در زیر سایه اسلام  دانستند و تاکید کردند: سخن از بیداری اسلامی در این جنبش ها، سخنی ریشه دار و مبتنی بر استدلال است زیرا ملتها خواستار عدالت و آزادی و مردم سالاری بر اساس اصول و مبنای خود هستند که آن مبنا با توجه به ایمان ملتهای منطقه، اسلام است و بر همین اساس ماهیت جنبش های منطقه، بیداری اسلامی است.
 رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به تلاش غربی ها و حکومتهای وابسته به غرب برای تغییر صورت مسئله در انقلاب های منطقه و بی فایده  جلوه دادن این حرکات ، افزودند: شخصیت های موثر و همچنین ملتهای منطقه باید مراقب باشند که دور نخورند.
 حضرت ایت الله خامنه ای با تاکید بر تغییر موثر فضای سیاسی و اجتماعی منطقه بدلیل انقلاب های اخیر، خاطر نشان کردند: آنچه که اکنون اتفاق افتاده، از نتایج سحر است و در آینده شاهد تحولات بزرگ تری خواهیم بود. 
ایشان در تبیین تغییرات سیاسی و اجتماعی منطقه افزودند: هنگامی که قیام مردم مصر به اوج خود رسید، بسیاری از غربی ها و حکومت های مستبد منطقه از رژیم مبارک و سرکوب مردم حمایت کردند اما بعد از پیروزی مردم مصر، همان قدر تها و دیکتاتورهای وابسته به آنها که حاضر نبودند نام مردم و حقوق مردم را بشنوند، دم از حقوق مردم و مردم سالاری زدند که این نشانگر تغییرات مهم در فضای منطقه است.
رهبر انقلاب اسلامی ، مصر را کشوری بزرگ و ملتی کهن و تاثیر گذار در منطقه خواندند و خاطر نشان کردند: حاکمان فاسد و مزدور، سالها ملت مصر را ذلیل  و این کشور را به گنج استراتژیک رژیم صهیونیستی تبدیل کرده بودند اما اکنون این گنج ساقط و از دست غاصبان صهیونیست خارج شده است. 
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به ماموریت حکومت مبارک برای تضمین امنیت رژیم صهیونیستی حتی به قیمت زندانی کردن � �ک و نیم میلیون مردم غزه در جنگ 22 روزه، افزودند: رژیم صهیونیستی، اکنون با سقوط مبارک، احساس عریانی می کند و بشدت سراسیمه و حیرت زده است. 
ایشان داد و بیداد ها و تهدیدهای نظامی مقامات رژیم غاصب صهیونیستی  برضد ایران را ناشی از ترس و وحشت و دست خالی بودن آنها  دانستند و تاکید کردند: سران رژیم صهیونیستی بخوبی می دانند که امروز بیش از هر زمان دیگری آسیب پذیر تر هستند و هر قدم کج  و یا حرکت ناشایست آنها، همانند صاعقه بر سر خودشان فرود خواهد آمد. 
رهبر انقلاب اسلامی وضعیت غرب و آمریکا بعنوان پشتیبانان بی قید و شرط رژیم صهیونیستی را بس� �ار نامساعد توصیف کردند و افزودند: امروز غرب بدلیل مشکلات اقتصادی، مالی و اجتماعی، در مواجهه با مردم خود درمانده شده و در واقع با سیلی صورت خود را سرخ نگاه داشته است. حضرت آیت الله خامنه ای، سقوط چند حکومت پیروآمریکا در اروپا و تنفر روز افزون ملتها از آمریکا را نمونه های دیگری از بحران جدی در غرب دانستند و خاطر نشان کردند: آنها می خواهند با حادثه آفرینی، این بحران را به آسیا، آفریقا و منطقه منتقل کنند. 
ایشان ایجاد اختلاف های قومی، طائفی و مذهبی در کشورهای تازه انقلاب کرده و تبدیل انقلاب ها به ضد خود را از جمله شیوه های غرب و آمریکا برای انتق� �ل بحران ارزیابی کردند و افزودند: امروز آمریکاییها به استفاده از تجربه و تخصص انگلیسی ها در ایجاد اختلاف های مذهبی و قومی روی آورده اند و بر همین اساس، همه ملتها، علما و نخبگان دانشگاهی منطقه اعم از شیعه و سنی باید هوشیار باشند تا به نقشه دشمن کمک نکنند.
رهبر انقلاب اسلامی اینگونه اقدامات غربی ها و آمریکاییها را دیوانه وار خواند و تاکید کردند: آنها برای پوشاندن بحران و مشکلات خود و دور کردن ذهن ها، مسئله هسته ای ایران را بزرگ نمایی می کنند و آن را در صدر مسایل دنیا قرار می دهند و به دروغ ، نام سلاح هسته ای را به میان می اورند درحالیکه واقعیت اینگونه نیست و تلاش آنها نیز به نتیجه نخواهد رسید.
 حضرت ایت الله خامنه ای نگاه جمهوری اسلامی ایران به منطقه را نگاهی امیدوارانه خواندند و خاطر نشان کردند: البته حوادث منطقه، فرصتی را برای برخی کشورهای منطقه بوجود آورد تا به نیابت از امریکا برخی اقدامات را انجام دهند اما به لطف خداوند کشورهای انقلاب کرده بویژه مصر به ارامش و ثبات بازخواهند گشت و رژیم های دیکتاتوری در منطقه برچیده خواهند شد.
 ایشان همچنین با اشاره به حوادث بحرین، مردم بحرین را دارای مظلومیتی مضاعف دانستند و افزودند: این مردم بدون دلیل، بدست  رژیمی مستبد و دیکتاتور سرکوب می شوند و اعتراض آنها با خشن ترین وضعیت پاسخ داده می شود درحالیکه مردم بحرین خواستار ابتدایی ترین نیاز یک کشور مردم سالار هستند. 
رهبر انقلاب اسلامی خاطر نشان کردند: در بحرین بجای آنکه به خواست مردم پاسخ داده شود ، تلاش می شود  تا موضوع را به اختلافات مذهبی و بحث شیعه و سنی ارتباط دهند و حق مردم را کتمان کنند.
 حضرت ایت الله خامنه ای افزودند: به فضل الهی، همه مجاهدتها در منطقه به نتیجه خواهد رسید اما باید مراقب بود تا به آتش های قومی، فرقه ای و مذهبی دامن زده نشود. 
ایشان در پایان تاکید کردند: بدون تردید آین ده برای ملتهای مسلمان و ملت ایران، بهتر از گذشته خواهد بود.

زمان انتشار: ۲۲:۱۸ - ۱۳۹۱/۲/۳۱

در جلسه احمدی نژاد با منتخبان مجلس نهم چه گذشت؟

مجلس - نشست دولت با منتخبین مجلس نهم برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین در این نشست که به ابتکار دولت برگزار شده است وزرا و استانداران در مجلس قدیم حضور یافتند و محمود احمدی نژاد رئیس جمهور کشورمان آخرین سخنران این نشست بود. ایــنــجـــا
در این نشست که به ابتکار معاون پارلمانی رئیس جمهور برگزار و روز یکشنبه خبر برگزاری اش توسط یکی از اعضای جبهه پایداری اعلام شد تعدادی از وزرا به سخنرانی پرداختند. 
همراه با رئیس جمهور در جایگاه هیات رئیسه حجت الاسلام میرتاج الدینی معاون پارلمانی دولت و رحیمی معاون اول رئیس جمهور نشسته بودند.
ردیف های جلویی صحن مجلس قدیم برای وزرا، اعضای کابینه دولت و استانداران جانمایی و از قبل مشخص شده بود و نمایندگان مردم در مجلس نهم در ردیف های بعدی  و پشت سر اعضای دولت نشستند.
البته برخی از وزرا که دیر به جلسه رسیدند مجبور شدند در ردیف های آخر بنشینند.
تا زمان انتشار این خبر گزارشی از سخنان چهره های دولتی در این نشست منتشر نشده است اما منتخب گچساران در مجلس نهم در گفت و گو با خبرآنلاین به گوشه هایی از آنچه در این جلسه گذشت پرداخت و گفت: رئیس جمهور در نشست با منتخبان مجلس نهم خواستار تعامل دو قوه شد.
غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران در مجلس نهم که در نشست امروز دولت و نمایندگان مجلس نهم حاضر شده بود در خصوص اظهارات رئیس جمهور در این نشست، گفت: آقای رئیس جمهور در این نشست در خصوص فضای تعامل دو قوه صبحت های خوبی داشتند و گفتند وظیفه ما خدمت گزاری است و «خیلی نباید دنبال این باشیم که چه کسی در راس امور است؛ مردم در راس امور هستند.»
به گفته وی دیگر موضوع مورد تاکید رئیس جمهور توجه به قانون گذاری بود.
احمدی نژاد حطاب به منتخبان، تصریح کرده است: در تصویب قوانین رضای خدا، مردم و آخرت را در نظر بگیرید و ما هم تلاش می کنیم در دولت کارهای انقلابی را ادامه بدهیم.
منتخب گچساران در مجلس نهم با اشاره به اظهارات رئیس جمهور در خصوص بودجه، گفت: آقای احمدی نژاد گفت که معتقد است بودجه 91 اشکالات زیادی دارد و از این بابت متاسف است.

اخبار مرتبط
از برگزاری دهمین جلسه دادگاه فساد مالی تا اجرای حكم قاتل شهید‌علی‌محمدی
بازخوانی دهمین جلسه دادگاه فساد بزرگ مالی
نماینده دادستان:اگر به متهم مجازات خفیف بدهید مدیون ملت هستید
گزارش تصویری/یازدهمین جلسه دادگاه فساد بزرگ مالی
قاضی سراج در گفتگو با خبرنگارما؛

جلسه ویژه دادگاه فساد بزرگ مالی7خرداد برگزار می‌شود/احتمال حضور مه‌آفرید در دادگاه

قاضی سراج با اعلام خبر برگزاری جلسه دوازدهم دادگاه فساد بزرگ مالی در تاریخ 7خرداد گفت: جلسه دوازدهم دادگاه، جلسه ای ویژه با حضور متهمانی ویژه خواهد بود.


 قاضی ناصر سراج، رییس دادگاه رسیدگی به پرونده فساد بزرگ مالی در گفتگو با خبرنگار مااز برگزاری دوازدهمین جلسه دادگاه فساد بزرگ مالی در روز یكشنبه 7 خرداد ماه خبر داد.

 

قاضی سراج گفت:  این جلسه دادگاه با حضور 4 متهم برگزار می شود.

وی افزود: 2 نفر از این متهمان جاماندگان جلسه یازدهم هستند و همچنین تعدادی مطلع نیز در این جلسه حضور خواهند داشت.

 

قاضی سراج در پاسخ به سوالی مبنی بر اینكه " تاكنون 28 متهم از مجموع 32 متهم این پرونده در یازده جلسه دادگاه دفاعیات خود را مطرح كرده اند؛ در دوازدهمین جلسه مه‌آفرید امیر خسروی متهم ردیف اول پرونده به دادگاه می‌آید؟" گفت:‌ امروز در مورد این موضوع طی جلسه‌ای تصمیم گیری می‌شود.

 

وی ادامه داد: جلسه دوازدهم، جلسه ای ویژه با حضور متهمانی ویژه خواهد بود.

 

قاضی سراج خاطرنشان كرد: درصورتی كه در جلسه دوازدهم تمامی متهمان دفاعیات خود را مطرح كنند و به اتهاماتشان رسیدگی شود، دادگاه به جلسه سیزدهم كه مصادف با تعطیلات 14خرداد است، كشیده نمی‌شود.

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Coconut Oil
یکشنبه 6 آبان 1397 03:55 ق.ظ
After I originally left a comment I appear
to have clicked the -Notify me when new comments
are added- checkbox and from now on whenever a comment is added I receive four
emails with the same comment. Is there a means you can remove me from that service?
Appreciate it!
minecraft free download 2018
پنجشنبه 19 مهر 1397 06:17 ب.ظ
Hello, after reading this remarkable article i am too cheerful to share my familiarity here with
colleagues.
minecraft
دوشنبه 16 مهر 1397 07:00 ق.ظ
Incredible story there. What occurred after?
Thanks!
minecraft
جمعه 13 مهر 1397 05:57 ق.ظ
Awesome article.
minecraft
پنجشنبه 12 مهر 1397 10:20 ب.ظ
This post will assist the internet people for creating new blog or even a weblog from start to end.
What do you do for a strained Achilles tendon?
سه شنبه 4 مهر 1396 06:50 ب.ظ
I blog frequently and I genuinely appreciate your information. Your article
has truly peaked my interest. I will bookmark your
blog and keep checking for new information about once a week.
I opted in for your RSS feed too.
What causes painful Achilles tendon?
چهارشنبه 22 شهریور 1396 12:48 ب.ظ
Saved as a favorite, I love your web site!
Why does it hurt right above my heel?
شنبه 7 مرداد 1396 01:30 ق.ظ
Hey would you mind letting me know which web host you're utilizing?

I've loaded your blog in 3 completely different browsers and I must say this
blog loads a lot faster then most. Can you recommend a good web hosting provider at a honest price?
Kudos, I appreciate it!
How do you get a growth spurt?
جمعه 6 مرداد 1396 11:15 ب.ظ
Hello, Neat post. There is an issue together with your web site in web explorer, may
check this? IE still is the market leader and a large component to people will leave
out your great writing because of this problem.
foot pain after running
یکشنبه 11 تیر 1396 06:44 ق.ظ
Hello, Neat post. There's a problem with your website in web explorer, could check this?
IE still is the market chief and a big component of other people will miss your fantastic writing due to this problem.
http://zinalanzalotti.bravesites.com/entries/general/Hammer-Toe-Pain-Medicine
شنبه 3 تیر 1396 04:47 ب.ظ
Sweet blog! I found it while searching on Yahoo News.
Do you have any suggestions on how to get listed in Yahoo News?
I've been trying for a while but I never seem to get there!
Thanks
Louie
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 05:25 ق.ظ
This post will assist the internet users for creating new web site or even a blog from start to end.
manicure
پنجشنبه 14 اردیبهشت 1396 01:02 ق.ظ
Just wish to say your article is as amazing. The clearness
in your post is just great and i can assume you are an expert on this subject.
Fine with your permission let me to grab your feed to keep updated with
forthcoming post. Thanks a million and please keep up the rewarding work.
manicure
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396 09:02 ق.ظ
Thanks for sharing your thoughts. I truly appreciate your efforts and I will be waiting for your next write ups thank you
once again.
http://elissaharriss.jimdo.com/
دوشنبه 11 اردیبهشت 1396 09:16 ق.ظ
Thanks for finally writing about >پایگاه اطلاع رسانی صالحین
زنده رود - آرشیوخبرهای مهم روزایران <Liked it!
BHW
جمعه 25 فروردین 1396 07:56 ب.ظ
When I initially commented I seem to have clicked on the -Notify me
when new comments are added- checkbox and from now on every time a comment is added I get four emails with
the same comment. Perhaps there is a means you can remove
me from that service? Thank you!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo